Club Penzion Kamínek

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Byňov 64, Nové Hrady 37334

Perfektní
dle 1 recenze

100%

Michal Rákosník
jednotlivec, 8.4.2010

Club Penzion Kamínek otevřený v roce 2007 vznikl rekonstrukcí bývalé hájovny. Díky své klidné poloze, kapacitě a vybavenosti je vhodným místem nejen pro rekreační pobyty, ale také pro pořádání různých oslav, společenských akcí a svateb.Penzion má k dispozici 4 dvoulůžkové pokoje, 5 třílůžkových pokojů a 2 čtyřlůžkové pokoje. Součástí penzionu je příjemná restaurace s předzahrádkou. V areálu penzionu se nachází také letní parket s pergolou, dalším kompletním gastro zázemím, barem a velkým pódiem. V pergolách je k dispozici 180 míst k sezení. Penzion dále nabízí hřiště a velkou zahradu pro Vaše děti.
Parkovat lze přímo před areálem.

  • Internet
  • Bez stravy
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Club Penzion Kamínek On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový
Dvoulůžkový
Třílůžkový
Třílůžkový s přistýlkou
Čtyřlůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Club Penzion Kamínek Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a internetovou přípojkou. Některé pokoje jsou navíc vybaveny televizí. Třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje mohou být dovybaveny přistýlkou. Po předchozí dohodě a za poplatek bude v penzionu vítán i Váš domácí mazlíček.

K dispozici Vám je celý areál penzionu zahrnující trampolíny, velké zahrady, hřiště na nohejbal a volejbal, ohniště, pískoviště pro děti a posezení pro maminky, pergoly a venkovní parket (po dohodě). Penzion dále nabízí možnost rybolovu na soukromém rybníku a možnost zapůjčení kol. Pro zpestření Vašeho pobytu v letní sezoně nabízí penzion bohaté hudební a kulturní programy.


Club Penzion Kamínek Gastronomie

Stravování zajišťuje restaurace, která je oázou klidu a dobrého pohoštění. Na jídelním lístku naleznete široký výběr vynikajících jídel. Restaurace nabízí také nadstandardní služby, např. pro skupiny připraví pečeného čuníka, klasickou Novohradskou zabíjačku, klasické Třeboňské rybí hody, uzení všeho co se vyudit dá, zvěřinové hody, gyros, svatební hostiny, rauty a oslavy všeho druhu.

Club Penzion Kamínek Recepce

10.00 - 21.00 jinak lze na telefonické  požádání .


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Club Penzion Kamínek Okolí

Penzion se nachází na klidném, zelení a rybníky obklopeném místě v blízkosti města Nové Hrady. Zde si můžete prohlédnout hrad z konce 13. století obehnaný mohutným příkopem a pozdně gotický kostel svatého Petra a Pavla s klášterem servitů. V těsné blízkosti města se rozkládá romantický krajinný park Terčino údolí, na jehož konci stojí nádherná pozdně gotická tvrz Cuknštejn. Výlet si můžete udělat také na Kraví horu, kde stojí rozhledna, která nabízí krásný výhled do Novohradských hor.

Club Penzion Kamínek Speciální akce a slevy

Není nic co by penzion nedokázal zajistit po předchozí dohodě at už v rámci oslav svateb , školení , soukromých koncertů  a různých jiných obveselovacích akcí .


Totéž platí i pro nabídku pokrmů.  

Club Penzion Kamínek

Byňov 64, Nové Hrady
Zobrazit celou mapu